Michał Dec

Michał Dec

Kulisy ponadprzeciętnej komunikacji
Warsztat - 90 min

O prelegencie

Michał Dec to alchemik, zamienia słowo w złoto i szuka panaceum na wszelkie problemy. Z wykształcenia jest retorem, z zamiłowania szkoleniowiec. Jego kredo trenerskie to: “poruszać, uczyć i bawić!”. 7-letnie doświadczenie komunikacyjne zebrał na studiach, konkursach, konferencjach oraz w Toastmasters International - wcześniej jako prezes klubu w Lublinie, a obecnie jako dyrektor regionalny na Polskę wschodnią.
Niech nie zwiodą jednak te wzniosłe słowa, ponieważ Michał prywatnie jest wyluzowanym gościem, który robi dużo, by później mógł nie robić nic!

Kredo trenerskie Michała

Poruszać, uczyć i bawić!

O warsztacie

Przeciętny człowiek “patrzy, nie widząc, słucha, nie słysząc, dotyka, nie czując, je, nie smakując, wdycha, nie zdając sobie sprawy z zapachu ani aromatu, i wreszcie mówi, lecz nie myśli” zauważył Leo da Vinci już pięć wieków temu. Jeśli to stwierdzenie jest prawdą, to musimy zgodzić się też z tym, że przeciętna osoba nie komunikuje się skutecznie!
Bez umiejętności prawidłowego odczytania Twojego rozmówcy nie sposób dobrać właściwych komunikatów. Z drugiej strony jeśli potrafisz być otwarty na pragnienia, uczucia i preferencje drugiej osoby, to gwarantuje Ci, że zawsze się z nią dogadasz. Taki jest też cel tego spotkania.
Podczas tego warsztatu zajrzymy w głąb nas samych. Wybierzemy się na randkę ze zmysłami, podczas której rozbudzimy wzrok, słuch, węch i czucie. Uświadomimy sobie potęgę 3 kanałów komunikacyjnych i nauczymy się je wykorzystywać. W końcu, dzięki eksperymentom i ćwiczeniom, poznamy kulisy ponadprzeciętnej komunikacji i odkryjemy jej sekrety.
Będzie konkretnie i merytorycznie, nie zabraknie też humoru. Jeśli również i Ty marzysz o zostaniu ponadprzeciętnym rozmówcą, to ten warsztat jest dla Ciebie.
Do zobaczenia za kurtyną!

POPRAW SWOJĄ EFEKTYWNOŚĆ KOMUNIKACJI

Poznaj też innych prelegentów...

Andrzej Piaszczyński

Andrzej Piaszczyński

Jak mówić aby dzieci nas słuchały
Ewa Szpakowicz

Ewa Szpakowicz

Magia komunikacji w coachingu – sztuka zadawania pytań otwartych
Anna Kosacka

Anna Kosacka

Cztery grzechy główne efektywnej komunikacji
Łukasz Karwacki

Łukasz Karwacki

Empatyczna komunikacja
Marcin Popiołek

Marcin Popiołek

Po co rozmawiać z ludźmi?