Marcin Sawicki

Marcin Sawicki

Kałasznikow, czyli techniki skutecznej sprzedaży
Warsztat - 45 min

O prelegencie

Marcin Sawicki to 32-letni przedsiębiorca oraz działacz społeczny. Od kilkunastu lat poświęca swój czas w wielu organizacjach non-profit. Był on organizatorem wielu akcji, które miały na celu uświadomienie społeczeństwa w sprawach politycznych i społecznych.

Obecnie jest prezesem białostockiego klubu Toastmasters. Od kilkunastu lat pracuje w branży handlowej. Przez lata kariery może pochwalić się licznymi wyróżnieniami i osiągnięciami. Obecnie prowadzi własną firmę. Swoje doświadczenie stara się przełożyć na ludzi młodych. Efektem tego są szkolenia, które prowadzi dla początkujących przedsiębiorców chcących przebić się w specyficznej branży handlowej.

O warsztacie

Kałasznikow - czyli techniki skuteczniej sprzedaży jest szkoleniem dla osób pracujący, bądź chcących pracować w sprzedaży. Jak mówi Marcin, sprzedaż to dżungla, w której o wiele łatwiej się poruszać z Kałasznikowem.
Metodologia, którą przedstawia charakteryzuje się prostotą i skutecznością.

Zamiast wydawać tysiące złotych na szkoleniach z NLP, nauczmy się rozumieć sprzedaż jako taką. Zamiast znać tysiące technik sprzedaży, lepiej zacząć używać kilku, ale za to konkretnych. Między wiedzą, a umiejętnością jest ogromna różnica, czego doświadcza tak wielu obecnych absolwentów wyższych uczelni. Jeżeli chcesz zacząć sprzedawać więcej i zarabiać lepiej, potrzebny ci Kałasznikow.

POPRAW SWOJĄ EFEKTYWNOŚĆ KOMUNIKACJI

Poznaj też innych prelegentów...

Marcin Popiołek

Marcin Popiołek

Po co rozmawiać z ludźmi?
Przemysław Stolarski

Przemysław Stolarski

Podstawy argumentacji oraz krytycznego myślenia
Łukasz Karwacki

Łukasz Karwacki

Empatyczna komunikacja
Michał Dec

Michał Dec

Kulisy ponadprzeciętnej komunikacji
Ewa Szpakowicz

Ewa Szpakowicz

Magia komunikacji w coachingu – sztuka zadawania pytań otwartych